srpski  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: YU TRAVEL
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká republiky potřetí držitelem ceny Zlatá amfora

Dne 20. prosince časopis zabývající se turismem YU TRAVEL tradičně organizoval 23. slavnostní předání diplomů Šampión turismu a cen Zlatá amfora, kterou z rukou šéfredaktora Miloše Davidova pro Českou republiku převzal velvyslanec Tomáš Kuchta.

Ceny Šampión turismu a Zlatá amfora časopis YU TRAVEL uděluje nejúspěšnějším organizacím v oblasti cestovního ruchu a zároveň i jiným zemím za dobrou spolupráci v oblasti cestovního ruchu. Kromě České republiky, letošními držiteli této ceny jsou Kuba a Švédsko.

Slavnostní předání cen zahájila Dr. Renata Pindžo, náměstkyně ministra obchodu, cestovního ruchu a telekomunikací, zatímco ceny laureátům předal Miloš Davidov, šéfredaktor časopisu YU TRAVEL.

Přebírající Zlatou amforu velvyslanec Tomáš Kuchta vyjádřil potěšení jak cennou, tak i počtem srbských turistů v České republice. Podotkl, že během svého mandátu bude usilovat o zvýšení počtu turistů z České republiky v Srbsku, kde je podle jeho názoru hodně míst, které by pro české turisty mohly být zajímavé.

Připomínáme, že Česká republika tuhle prestižní cenu dostává už potřetí. Dříve Zlatou amforou byla poctěna v roce 2008 a 2016.

Slavnostní předání cen na TV RAS

Galerie


Zlatá amfora / Zlatna amfora 2018