srpski  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Knjaz Miloš
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Český velvyslanec navštívil továrnu Knjaz Miloš v Arandjelovaci

Dne 15. prosince 2021 navštívil velvyslanec České republiky v Srbsku Tomáš Kuchta se svým spolupracovníkem zemědělským diplomatem Vladimírem Váňou továrnu Knjaz Miloš v Arandjelovaci.

Po několika společných humanitárních a obchodních iniciativách českého velvyslanectví a společnosti Knjaz Miloš během pandemie bylo cílem návštěvy prodiskutovat možnosti ještě intenzivnější a kreativnější spolupráce do budoucna prostřednictvím výměny nápadů v oblasti oběhového hospodářství a kultury.

Českou delegaci přivítali generální ředitel společnosti Knjaz Miloš Miloš Stojisavljević, ředitel továrny Goran Savović a vedoucí dodavatelského řetězce Dejan Djordjević. Během návštěvy měli velvyslanec a zemědělský atašé možnost seznámit se s organizací továrny a prohlédnout si výrobní závod, ve kterém vznikají nápoje Knjaz Miloš, Aqua Viva, Guarana, Tube a další produkty této firmy s tradicí kvality trvající více než dvě století.

Velvyslanec Kuchta ocenil strategický přístup k podnikání, díky kterému Knjaz Miloš rok od roku roste a stává se čím dál atraktivnějším místem pro profesní vývoj a zaměstnání perspektivních mladých profesionálů a vynikajícího vrcholového managementu. Generální ředitel společnosti Knjaz Miloš, Miloš Stojisavljević, poděkoval velvyslanci Kuchtovi za klíčovou podporu v udržení kontinuity důležitých vztahů s Českou republikou během pandemie.

V roce 2018 se společnost Knjaz Miloš stala součástí systému české společnosti Mattoni 1873, největšího dodavatele nealkoholických nápojů ve střední Evropě, a nadnárodní společnosti PepsiCo, čímž se otevřely nové možnosti růstu a rozvoje společnosti, zákazníků a zaměstnanců.

Po návštěvě továrny bylo uspořádáno setkání s předsedou obce Arandjelovac Bojanem Radovićem, který velvyslance a atašé informoval o plánech a klíčových budoucích projektech této obce. Proběhla také diskuse o možnostech spolupráce v této místní komunitě, která se rychle rozvíjí díky velkému množství malých a velkých podnikatelů, a také o možnostech spolupráce v oblasti cestovního ruchu.

Galerie


Knjaz Miloš, Aranđelovac