srpski  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Velvyslanectví České republiky/ Ambasada Republike Češke
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Incomingová mise na mezinárodní zemědělský veletrh Země Živitelka

Velvyslanectví České republiky v Bělehradě organizuje ve dnech 21. - 23.8. 2019 incomingovou misi do České republiky na veletrh Země Živitelka. Akce je připravována v rámci schválených projektů Ministerstva zahraničních věcí České republiky na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) 2019.

Cílem incomingové mise je především představit vysokou úroveň české genetiky v oblasti plemen skotu smíšené užitkovosti, ale i širokou nabídkou českých firem v oblasti zemědělských technologií a zemědělské mechanizace.

Součástí projektu jsou B2B jednání s představiteli dovozců „genetiky“, chovatelů skotu a představitelů státní správy odpovědných za rozvoj produkce mléka. Přípravu akce, komunikaci s českými podnikatelskými subjekty a realizaci programu v České republice zajišťuje Velvyslanectví České republiky v Bělehradě ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství České republiky.

Zájemci o účast na B2B jednání se mohou hlásit na e-mailové adrese commerce_belgrade@mzv.cz  a to nejpozději do 31. července 2019.