srpski  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Prezentace společnosti Linet

Dne 20. dubna v prostorách velvyslanectví proběhla prezentace renomované české společnosti Linet, která vyrábí nemocniční a pečovatelská lůžka a jejího místního zástupce v Srbsku firmy Beopanon Medical. Akce se zúčastnila řada odborníků a vedoucích pracovníků nemocnic z celého Srbska.

V úvodu akce promluvila paní velvyslankyně Ivana Hlavsová, která návštěvníky přivítala a připomněla rozvojové projekty České republiky v oblasti zdravotnictví v Srbsku.

Následně byli účastníci akce seznámeni s rozsáhlým portfoliem produktů společnosti, nejnovějšími výzkumy v oblasti péče o pacienty dlouhodobě upoutané na lůžko a technologickými řešeními, které společnost Linet na základě výzkumů vyvinula. V řadě případů se jedná o unikátní řešení, která revolučním způsobem mění možnosti péče o dlouhodobě nemocné.

LINET spol. s r.o. je předním světovým výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek. Portfolio firmy zahrnuje řešení určená pro intenzivní péči, produkty pro běžnou lůžkovou péči i speciální lůžka pro domovy seniorů či léčebny dlouhodobě nemocných. 

Společnost byla založena v roce 1990 v České republice a ročně vyrobí okolo 70 tisíc lůžek ročně. Je globálně aktivní a má vynikající reference i z mimořádně náročných teritorií. V Srbsku je zatupována společností Beopanon medical. Produkty společnosti Linet úspěšně slouží ve Vojensko-medicinské akademii - VMA (v roce 2014 bylo dodáno 100 lůžek pro intenzivní péči) nebo Klinickém centru v Bělehradě.

Akce se zúčastnilo cca 50 odborníků z celého Srbska.

Galerie


Prezentace_Linet