srpski  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Velvyslanectví České republiky/Ambasada Republike Češke
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Prezentace společností Stasanet a Jablotron Alarms v Srbsku

Dvě české společnosti působící v oblasti zabezpečovacích systémů uspořádaly dne 1. 3. 2018 prezentaci v reprezentačních prostorách velvyslanectví České republiky v Bělehradě. Jedná se o perspektivní oblast, neboť paralelně s investicemi do výstavby a rekonstrukcí nemovitostí lze v Srbsku očekávat i růst zájmu o moderní technologie zabezpečení a „smart-home“ technologie.

Na akci se představila distributorská společnost Stasanet, která v Srbsku úspěšně podniká 5 let v oblasti elektronických systémů zabezpečení a aplikací smart home. Firma zastupuje na balkánském trhu několik českých výrobců. Současně se prezentovala i firma Jablotron Alarms a. s., český výrobce zabezpečovacích systému světového významu, který má výrazný zájem zvýšit svůj podíl na srbském trhu. Kromě alarmů byly představeny i nejnovější trendy ve smyslu propojení zabezpečení, řízení přístupu a smart home/office.

Prezentaci zahájila velvyslankyně Ivana Hlavsová, která mj. připomněla letošní jubilejní rok, kdy oslavujeme 100 let česko-srbských diplomatických vztahů. Zástupci prezentujících se firem dále představili výrobní program a plánované aktivity v Srbsku.

Dobré načasování akce a úspěšné působení Stasanetu na srbském trhu potvrdil počet návštěvníků prezentace. Cca 90 hostů z řad významných srbských společností, zabývajících se provozem a distribucí zabezpečovacích systémů, se zájmem sledovalo akci a při následném občerstvení neformálně diskutovalo o dalších možnostech navázání a rozšíření obchodní spolupráce.

Krátká video reportáž z akce ke shlédnutí.

Jiří Král, Zastupitelský úřad Bělehrad

Galerie


Prezentace společností Stasanet a Jablotron Alarms/ Prezentacija kompanija Stasanet i Jablotron Alarms