srpski  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Velvyslanectví České republiky / Ambasada Republike Češke
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Proběhla incomingová mise reprezentantů lesnického sektoru ze zemí západního Balkánu do České republiky

Ve dnech 4. – 6. dubna 2022 se uskutečnila incomingová mise pro zástupce lesnického sektoru z teritoria západního Balkánu spojená s návštěvou veletrhu Silva Regina.

Hlavním cílem návštěvy bylo umožnit zástupcům podnikatelů a státních institucí z Bosny a Hercegoviny a Srbska osobně se seznámit s výrobním portfoliem českých producentů lesnické techniky (zejména lesních lanovek a odvětvovačů) a navázat s nimi obchodní spolupráci.

V průběhu programu incomingové mise měli zahraniční účastníci také možnost prohlédnout si výrobky firem prezentujících se v rámci Mezinárodního lesnického a mysliveckého veletrhu Silva Regina v Brně, který se konal společně s výstavou Biomasa.

Díky návštěvě v ČR si reprezentanti lesnického sektoru ze zemí západního Balkánu osobně ověřili vysokou kvalitu výrobků českých producentů, tuzemským podnikatelským subjektům pak osobní setkání umožnila získat konkrétní představu o poptávce a potenciálu uplatnění jejich produkce na trhu těchto balkánských zemí.

Incomingová mise byla realizována a financována prostřednictvím projektu ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí České republiky (PROPED 2022).

Galerie


Incomingová mise reprezentantů lesnického sektoru do České republiky / Poseta predstavnika šumarskog sektora Republici Češkoj