deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
cnfb_dtzf
Foto: ©ČNFB/DTZF
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česko-německé síťovací setkání k udržitelnosti a ochraně životního prostředí

Věnujete se ve své práci tématům jako ekologická výchova, ochrana životního prostředí, udržitelnost a rádi byste se pustili do česko-německého projektu s tímto zaměřením? Chybí Vám k tomu ale kontakty v sousední zemi nebo německý projektový partner?

Přijďte na síťovací setkání Česko-německého fondu budoucnosti, které se koná 11.-12. září 2020 v Praze. Jeho účastníky budou zejména lidé, kteří se výše zmíněným tématům profesně věnují. 

Kromě možnosti k síťování, poznání lidí, kteří se věnují podobné problematice v tuzemsku i v sousední zemi a představení možností podpory u Česko-německého fondu budoucnosti (mj. prostřednictvím Tématu roku 2020) bude součástí akce také příležitost ukázat své aktivity veřejnosti, a to v rámci česko- německé eko-zóny na festivalu United Islands.

Přihlašujte se prosím skrze tento formulář, a to do 3. srpna 2020. Počet účastníků je omezen a v případě velkého zájmu je ČNFB bude muset vybírat – výsledek bude oznámen do 13. srpna 2020. Potvrzeným účastníkům pomůže ČNFB s cestovními náklady a ubytováním. Akce bude tlumočena.

Bližší informace vám rádi podají Anne Liebscher (anne.liebscher@fb.cz) nebo Jacob Venuß (jacob.venuss@fb.cz)