deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Berlín
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká oficiální účast a Czech Agriculture Day na hannoverském veletrhu Agritechnica

Hannoverská Agritechnica, která se koná každý lichý rok, představuje největší světový veletrh zemědělské techniky. České podniky jsou zde tradičně zastoupeny, v letošním roce (12. – 18. 11.) se veletrhu zúčastnilo přes 29 vystavovatelů, z toho 11 v rámci podporované oficiální účasti.
 

V úterý 14. 11. se na stánku Farmet a. s., českoskalického výrobce zemědělských strojů, konala networkingová akce Czech Agriculture Day, v rámci které byly představeni účastníci oficiální expozice včetně BVV a brněnského veletrhu Agrotech. S krátkými projevy vystoupili výkonný ředitel Asociace zemědělské techniky D. Benža, zástupce MPO M. Voráček, generální ředitel spol. Farmet a. s. Karel Žďárský a obchodní rada ZÚ Berlín T. Ehler.

Agritechnica má strategický charakter a české firmy se jí pravidelně účastní, mj. s ohledem na význam dlouhodobých osobních vztahů v branži. Stánky předních firem jako např. Agrio, Bednar FMT, Farmet či Zetor čítaly rozlohu v řádu stovek m2, nově se na tomto veletrhu představila i Tatra, které se podařilo úspěšně vstoupit na německý trh.

Autor: Tomáš Ehler, obchodní rada, Velvyslanectví České republiky v SRN

Czech Agricultural Day

Czech Agricultural Day

Česká oficiální expozice - Agritechnica 2017

Česká oficiální expozice - Agritechnica 2017