deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Lázně Teplice v Čechách
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České lázně se představily v Berlíně

Dne 10. října 2017 šest českých lázeňských subjektů v rámci půldenního programu představilo německému publiku v Berlíně formou prezentací a následného miniveletrhu svou nabídku a novinky pro rok 2018. Akce proběhla v rámci realizace projektů na podporu ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí České republiky.
 

České lázně mají v Německu dlouhodobě vynikající renomé. Lázeňský cestovní ruch zaznamenal z pohledu německých hostů za 1. pololetí roku 2017 meziročně nárůst o 11 %. Velvyslanectví České republiky v Berlíně spolu se zastoupením agentury CzechTourism v Německu a německou cestovní kanceláří zaměřenou na lázeňské pobyty Selta Med, se rozhodly podpořit image České republiky jako lázeňské destinace formou uspořádání prezentace následujících lázeňských subjektů: Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s.; Astoria Hotel & Medical Spa, Karlovy Vary; Léčebné lázně Jáchymov a.s.; Lázně Teplice v Čechách a.s.; Lázně Bělohrad a.s.; Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. Svou nabídku dále představily Bohemia  Healing Marienbad Waters a.s., Mariánské Lázně (minerální vody), Hotel Francis Palace/ Hotel Reza, Františkovy Lázně (nabídka ubytovacích kapacit) a spolupořadatelé akce, agentura CzechTourism, zahraniční zastoupení Německo a cestovní kancelář Selta Med.

 

V rámci půldenního programu české lázeňské subjekty představily více než 100 německým zájemcům o lázeňské pobyty z Berlína a Braniborska formou interaktivních prezentací  svou nabídku a novinky pro rok 2018. Účastníci akce měli možnost individuálních schůzek se zástupci přítomných lázeňských subjektů v rámci následného miniveletrhu. Na závěr akce proběhlo losování tomboly o věcné ceny a léčebné pobyty v České republice, které věnovaly lázeňské subjekty. 

 

Autor:  Petr Jaroš, obchodně-ekonomický úsek, Velvyslanectví České republiky v SRN  

 

   

Prezentace českého lázeňství

 

Návštěvníci prezentace českého lázeňství

 

Prezentace českých lázeňských subjektů

 

Návštěvníci prezentace českého lázeňství

 

Losování tomboly