deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Ilustrační obrázek
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Český inovační festival (Berlín, 18.-19.4.2018)

V pořadí již 3. ročník Českého inovačního festivalu se uskuteční v Berlíně ve dnech 18. a 19.4.2018. Jeho hlavním tématem bude umělá inteligence.
 

Český inovační festival představuje inovace, vědu, nové technologie a kreativní průmysl z České republiky. Český inovační festival pořádá České centrum Berlín, Velvyslanectví ČR v Berlíně a agentura na podporu podnikání a investic CzechInvest. Český inovační festival se uskuteční v Berlíně v termínu 18.-19.4.2018.

V letošním roce se Český inovační festival  zaměří na téma umělé inteligence a automatizaci procesů. Nedílnou součástí festivalu bude představení českých startupů formou startup pitche. Kromě workshopů, přednášek a setkání se místními partnery a investory bude součástí programu návštěva technologického parku Adlershof a Fraunhoferova institutu výrobních technologií IPK.

Partnery letošního ročníku jsou ČVUT, VUT Brno, Česko-německá průmyslová  obchodní komora, CzechInvest, institut Fraunhofer IPK, německá asociace digitálního průmyslu Bitkom a společnost Berlin Partner GmbH.

informací naleznete na: http://berlin.czechcentres.cz/programm/event-details/czech-innovation-festival-2018/ a na Facebooku https://www.facebook.com/CzechInnovationFestival/

Autor: Petr Jaroš, obchodně-ekonomický úsek, Velvyslanectví České republiky v SRN