deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: MZV
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Seminář o exportu do Německa v Černínském paláci

Exportní seminář, zaměřený na export do Spolkové republiky Německo proběhl 17. května 2018 v Černínském paláci Ministerstva zahraničních věcí ČR. Na organizaci semináře se kromě Ministerstva zahraničních věcí ČR podílel také CzechTrade, česká ambasáda v Berlíně a konzulát ČR v Düsseldorfu. Po semináři následovaly konzultace s ekonomickými diplomaty a kanceláří CzechTrade v Düsseldorfu.
 

Seminář zaměřený na export do Spolkové republiky Německo ve spolupráci s CzechTrade se uskutečnil v prostorách Černínského paláce Ministerstva zahraničních věcí 17. května 2018. Seminář zahájil náměstek ministra zahraničních věcí ČR Martin Tlapa spolu s ředitelem odboru evropských záležitostí a vnitřního trhu Ministerstva průmyslu a obchodu ČR Janem Havlíkem a generálním ředitelem CzechTrade Radomilem Doležalem.

Na semináři vystoupili velvyslanec České republiky v e Spolkové republice Německo Tomáš Podivínský, konzul ČR v Düsseldorfu Daniel Žára a předseda Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR Karel Havlíček. O službách, které exportérům poskytují zastupitelské úřady ČR v Německu a kancelář CzechTrade, a praktických radách jak postupovat při vstupu na německý trh, hovořili Tomáš Ehler, ředitel ekonomického úseku Velvyslanectví ČR v Berlíně a Adam Jareš z CzechTrade Düsseldorf. Praktický pohled exportéra doplnil obchodní ředitel KDYNIUM a.s. Vladimír Krejčí. Po semináři následovaly konzultace s ekonomickými diplomaty a kanceláří CzechTrade v Düsseldorfu.

Seminář o exportu do Německa v Černínském paláci

Seminář o exportu do Německa v Černínském paláci