deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Účast České republiky na mezinárodním strojírenském veletrhu v Hannoveru

V Hannoveru se ve dnech 24.-28.4.2017 uskutečnil další ročník největšího strojírenského veletrhu na světě. Jeho ústřední téma představoval „Integrovaný průmysl - tvůrce hodnot“. Partnerskou zemí se letos stalo Polsko, ČR byla na veletrhu zastoupena více než 50 společnostmi, z nichž 15 se prezentovalo na společném stánku zastřešeném agenturou CzechTrade.

Veletrh Hannover Messe představuje největší strojírenský veletrh na světě. Nejinak tomu bylo i v letošním roce, kdy ústřední téma představoval „Integrovaný průmysl - tvůrce hodnot“. Veletrh se věnoval tématům spojených s Průmyslem 4.0, jakými jsou průmyslová automatizace, digitální továrny, energetika, průmyslové subdodávky či výzkum a vývoj.

Hannoverského strojírenského veletrhu se letos zúčastnilo na 225 tis. návštěvníků z řad odborné veřejnosti, z čehož 30 % bylo zahraničních. Na veletrhu se prezentovalo na 6 500 vystavovatelů z více než 70 zemí, přičemž výstavní plocha byla téměř celá vyprodaná. Partnerskou zemí letošní Hannover Messe bylo Polsko, které bylo zastoupeno 200 vystavovateli.

Za ČR se veletrhu zúčastnilo více než 50 společností, z nichž 15 se prezentovalo na společném stánku zastřešeném agenturou CzechTrade.

Datum příštího ročníku Hannover Messe bylo stanoveno na 23.- 27.4.2018, partnerskou zemí bude Mexiko.

Autor: P. Jaroš, obchodně-ekonomický úsek, Velvyslanectví České republiky v SRN

Hannover Messe 2017

Hannover Messe 2017

Hannover Messe 2017

Hannover Messe 2017

Hannover Messe 2017

Hannover Messe 2017