deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Právní zástupci

Potřebujete-li využít služeb advokátů působících ve Spolkové republice Německo se znalostí českého jazyka, doporučujeme vyhledat takové advokáty na internetu v seznamu advokátních komor jednotlivých spolkových zemí SRN. Odkazy na advokátní komory ve spolkových zemích naleznete na webové stránce Spolkové advokátní komory (Bundesrechtsanwaltskammer)Rechtsanwaltskammern | Bundesrechtsanwaltskammer (brak.de), na které lze rovněž vyhledávat advokáty v rámci celého Německa, avšak jen podle místa jejich sídla nebo právního odvětví. Bundesweites Amtliches Anwaltsverzeichnis (bea-brak.de)

V konzulárním obvodu Velvyslanectví ČR v Berlíně poskytují právní služby v českém jazyce advokáti v Berlíně a Hamburku. Doporučujeme zadat ve vyhledávání na stránkách advokátních komor v Berlíně a v Hamburku „Tschechien“ nebo „tschechisch“:

Anwaltssuche (rak-berlin.de)

Hanseatische Rechtsanwaltskammer Hamburg (rak-hamburg.de)

 

V případě, že hledáte právního zástupce v ČR se znalostí německého jazyka a německého práva, doporučujeme využít seznam advokátů, který má na svých webových stránkách zveřejněno Velvyslanectví Spolkové republiky Německo v Praze Rechtsanwaltsliste - Auswärtiges Amt (diplo.de).