deutsch  česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Bern
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Druhý ročník konference českých a slovenských vědců ve Švýcarsku

Po úspěšném prvním setkání v roce 2021 pořádá CometX - Come & Meet Expats ve spolupráci s Velvyslanectvími ČR a SR v Bernu další setkání expatů ve Švýcarsku, tentokrát pod názvem Slovak & Czech Annual Symposium, 2022.

SCAS 2022 je jednodenní setkání zaměřené na vědecko-společenskou výměnu a poznávání nových přátel a partnerů. Akce je určena všem studentům, podnikatelům, akademikům, lidem z průmyslu a dalším expatům. 

Na programu jsou prezentace a diskuse s multi-oborovým vědeckým i nevědeckým obsahem, stejně jako volný networking v odpoledních a večerních hodinách. Letošní novinkou jsou “Roundtables” s možností diskuse s odborníky v užší skupině.

Mezi hosty bude velvyslankyně ČR v Bernu Kateřina Fialková, honorární konzul ČR v Basileji Václav Šulista, velvyslanec SR Alexander Micovčin, prof. Peter Molnár z ETH, prof. Lenka Zdeborová z EPFL, blogerka Hanka Hurábová a další.

Sympozium se koná v pátek 9. 9. 2022 v Curychu od 8:00 na kampusu ETH, Hönggerberg v budově HCI, místnosti G3. Program a registrace je možná přímo na webu CometX, poplatek je 20 CHF.

Druhý ročník konference českých a slovenských vědců ve Švýcarsku    Druhý ročník konference českých a slovenských vědců ve Švýcarsku

Druhý ročník konference českých a slovenských vědců ve ŠvýcarskuDruhý ročník konference českých a slovenských vědců ve Švýcarsku Druhý ročník konference českých a slovenských vědců ve Švýcarsku