česky  english  español 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Černé divadlo po 10 letech v Kolumbii

Vystoupení Černého divadla Jiřího Srnce se uskuteční v průhěhu září 2018 v šesti různých městech Kolumbie.

Ve spolupráci s Teatro Negro de Praga, Vás srdečně zveme na spektakulární divadelní vystoupení ,,Antologie“. Tato nezapomenutelná show sestavená z nejlepších scén od vzniku černého divadla roku 1961 promění během 90 minut svět v surrealistickou podívanou, kdy se věci stanou živými a lidé naopak neviditelnými.

Černé divadlo se poprvé objevilo v 50. letech a je známo svou hrou se světly a optickými klamy, kdy diváci prožívají scény s nadpřirozenými efekty, které divákům zaručují nezapomenutelnou podívanou.

Tato první česká divadelní skupina černého divadla, založená Jiřím Srncem, známá po celém světě se poprvé po 10 letech vrací zpátky do Kolumbie s nabídkou vystoupení v 6 různých městech. Tato divadelní skupina se již zůčastnila 77 mezinárodních festivalů a uskutečnila 250 mezinárodních turné ve více než 68 zemích světa.

Nenechte si ujít mimořádnou podívanou nevšední formy divadelního umění, které se koná: 12.9. v Ibaqué, 14.9. v Cali, 15.9. Popayánu, 20.9. v Medellínu, 25.9. v Bogotě a 26.9. v Manizales. Vstupenky jsou nyní k zakoupení na webové stránce Tu Boleta.

Představení "Antologie" Černého divadla Jiřího Srnce

Představení "Antologie" Černého divadla Jiřího Srnce