português  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká firma Tescan Orsay otevřela dceřinou společnost v Brazílii

Závod sídlí ve městě São Bernardo do Campo v Sao Paulu. Dceřiná společnost bude zodpovědná za rozšíření obchodních aktivit společnosti na rostoucím trhu v Latinské Americe, zejména Brazílii, Argentině a Bolívii.

Tisková zpráva Tescan Orsay Holding oznámila otevření pobočky v Brazílii. Zpráva uvádí, že brazilská pobočka sídlí v Sao Bernardo do Campo, ve státě Sao Paulo. Pobočka bude zodpovědná za rozšíření obchodních aktivit společnosti na rostoucím trhu v Latinské Americe, zejména v Brazílii, Argentině a Bolívii. Firma TESCAN patří mezi světové dodavatele rastrovacích elektronových mikroskopů a zakázkových sestav pro použití v materiálovém inženýrství, průmyslu, biologii, kriminalistice a vědeckých laboratořích.

Z tiskové zprávy společnosti:

Skupina TOH se rozrůstá o novou dceřinou společnost – http://www.tescan-orsay.com/index.php/cz/dcerine-spolecnosti/tescan-do-brasil

Dceřiná společnost TDB je strategicky umístěná ve městě Sao Bernardo do Campo (součást Sao Paula) a bude poskytovat prodej, služby a veškerý poprodejní servis pro celé produktové portfolio pro Brazílii, Argentinu a Bolívii, jakož i technickou a obchodní podporu pro všechny jihoamerické zákazníky. Nabídka takového odborného poradenství a služeb na místní úrovni umožňuje efektivněji a účinněji podporovat zákazníky, maximalizovat produktivitu a minimalizovat jakékoli prostoje. Tato jihoamerická dceřiná společnost pomůže upevnit rostoucí pověst kvalitního dodavatele spolehlivých vědeckých zařízení v oblasti mikroskopie nabitých částic celé skupině TESCAN ORSAY HOLDING.

Tisková zpráva je ke stažení zde:

http://www.tescan.com/sites/default/files/20151104_PR_TESCAN_BRASIL.pdf

Webové stránky brazilské pobočky: http://www.tescan-brasil.com/

Informace o nanotechnologiích v ČR: http://www.czechtrade.com.br/noticias/eventos-na-europa-destacam-desevolvimento-tcheco-32821/

Zdroj: CzechTrade v Sao Paulo