português  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: absfreepic.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Podnikatelé z brazilského státu Santa Catarina se chystají nakupovat v ČR

Ve dnech 10. – 15. září 2018 se uskuteční incomingová mise podnikatelů z brazilského státu Santa Catarina do České republiky. Jedná se o nákupně orientovanou delegaci, jejíž členové mají zájem především o pivo a pivovarské technologie a suroviny.

Tento projekt na podporu ekonomické diplomacie je organizován Velvyslanectvím ČR v Brasília ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR a Ministerstvem zemědělství ČR. Na brazilské straně jsou hlavními partnery Honorární konzulát ČR v Blumenau a Svaz obchodu Fecomércio SC ve státě Santa Catarina, jehož prezident, pan Bruno Breithaupt, povede brazilskou podnikatelskou delegaci.

Mise z Brazílie přímo navazuje na obdobnou misi z ČR, která byla zorganizována ve státech Santa Catarina a Paraná v březnu letošního roku. Nyní hodlá cca 15 brazilských podnikatelů navázat na březnová jednání, blíže poznat výrobní prostory svých českých partnerů a přistoupit k uzavření konkrétních obchodů.

České firmy jsou tímto zvány k účasti na B2B jednání, která proběhnou dne 10. září 2018 v prostorách Ministerstva zemědělství ČR. Bližší informace podá p. Adam Janata z Odboru zahraničně obchodní spolupráce MZe ČR, e-mail adam.janata@mze.cz, tel. 221 812 130.


Ing. Petr Klíma, obchodní rada, Velvyslanectví ČR v Brazílii