português  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Příležitost pro české podniky nabídnout technologie brazilskému zemědělství

Ministerstvo zahraničních věcí a Ministerstvo zemědělství ČR zvou české podnikatele na B2B fórum s brazilskou delegací zaměřené na zemědělské a potravinářské technologie, které se uskuteční v Českých Budějovicích (Země živitelka, pavilon Z, 2. patro, místnost 11) v pátek 23. srpna 2019 od 10:00 do 13:00.
 

Okruhy zájmu brazilské delegace: genetika hospodářských zvířat, zpracování mléka, zpracování drůbežího, vepřového a hovězího masa, zpracování biologických odpadů, čištění odpadních vod, mobilní podpůrné energetické agregáty a zálohování energie pro farmy. Seznam brazilských účastníků bude zaslán přihlášeným zájemcům. Tlumočení do portugalštiny bude zajištěno.

Brazilskou delegaci vede pan Darci Piana, viceguvernér Paraná, jednoho z ekonomicky nejúspěšnějších států Brazílie. Dále je v ní ministr zemědělství státu Paraná a prezidenti nejvýznamnějších zemědělských družstev s velkou kapacitou pro akvizice moderních technologií pro zemědělství. Zájemci o jednání s delegací ať prosím píší na maily:

Iva.Vondraskova@mze.cz

 

kasina.ondrej@mzv.cz