português  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Ondřej Kašina
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Projekt ekonomické diplomacie v dubnu 2019 v Brasília – prezentace české obranné a bezpečnostní techniky

ZÚ Brasília vyzývá české firmy k účasti na prezentaci výrobků z oblasti obranné a bezpečnostní techniky v Brasília (hlavní město Brazílie). Prezentace se uskuteční ve dnech 8. a 9. dubna 2019 (pondělí a úterý). Jedná se o efektivní a levnou příležitost oslovit instituce a firmy z Brazílie - páté největší země světa a deváté největší ekonomiky naší planety. Projekt má zajištěno financování, ze kterého bude pro zástupce českých firem hrazeno ubytování v Brasília, doprava v místě, dva společenské podniky s místními partnery a občerstvení během prezentací a jednání.
 

 

ZÚ Brasília má tu čest informovat české firmy, že MZV ČR ve spolupráci s Ministerstvem obrany ČR připravilo projekt ekonomické diplomacie (PROPED 36A059-002) zaměřený na prezentaci výrobků z oblasti obranné a bezpečnostní techniky v Brasília (hlavní město Brazílie). Prezentace se uskuteční ve dnech 8. a 9. dubna 2019 (pondělí a úterý).

Projekt je záměrně načasován tak, aby bezprostředně navazoval na veletrh obranné a bezpečnostní techniky LAAD 2019, který se uskuteční v Riu de Janeiru 2. – 5. dubna 2019. Pro české firmy, které budou přítomny na tomto veletrhu, to nabídne příležitost využít pobytu v Brazílii ještě efektivněji a po účasti v LAAD ještě navíc uskutečnit prezentaci svých výrobků rovněž v Brasília. Zároveň tato prezentace v Brasília nabídne příležitost pro české firmy, které se například z důvodů nákladových neúčastnily veletrhu LAAD, uskutečnit prezentace v podstatě pouze za cenu letenek do Brasília a zpět.

Projekt má zajištěno financování, ze kterého bude pro zástupce českých firem hrazeno ubytování v Brasília, doprava v místě, dva společenské podniky s místními partnery a občerstvení během prezentací a jednání.

V pondělí 8. dubna 2019 se v Brasília uskuteční prezentace českých firem pro soukromé brazilské firmy a následně jednání B2B. Úterý 9. dubna 2019 bude věnováno prezentacím pro brazilské vládní organizace, ozbrojené síly, policejní složky, hasiče a všechny další subjekty ze státní či příspěvkové sféry.

Aby mohl ZÚ Brasília kvalitně zajistit tyto prezentace pro české firmy, je nutné, aby se zainteresované podniky včas přihlásily. Prosíme proto všechny, kdo mají zájem o účast v tomto projektu ekonomické diplomacie, aby co nejdříve poslali o tom informaci:

Obchodnímu radovi ZÚ Brasília Ondřeji Kašinovi: ondrej_kasina@mzv.cz

Vojenskému přidělenci ČR při ZÚ Brasília pplk. Filipu Nedomlelovi: dao.brasilia@mod.gov.cz

Autor: Ondřej Kašina, ekonomický rada Velvyslanectví České republiky v Brasília