česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

On-line konference "ČR a OECD před 25 lety a za 25 let"

Česká republika tento rok slaví 25 let od vstupu do Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Ministerstvo zahraničních věcí se rozhodlo tuto událost připomenout online konferencí, která se uskuteční 8. 12. od 9:30 a bude ji možné sledovat živě na Facebooku a Youtube MZV.
 

8. prosince od 9:30 můžete na Faceboku a Youtube Ministerstva zahraničních věcí sledovat přímý přenos konference „ČR a OECD před 25 lety a za 25 let“. S úvodním slovem vystoupí předseda vlády ČR Andrej Babiš, současný generální tajemník OECD Ángel Gurría a ministr zahraničních věcí ČR Tomáš Petříček. Celou akci bude moderovat náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa.

Konference je rozdělena do dvou panelů, první se bude věnovat otázkám vstupu ČR do OECD, dosavadního členství ČR v OECD i obecně přístupovému procesu k OECD a přínosům členství v OECD. Druhý panel je zaměřen na současné i budoucí výzvy a pohled na OECD a její úlohu do budoucna i budoucí působení ČR v OECD.

Během konference bude představena brožura „25 let ČR v OECD“, která připomene nejdůležitější milníky členství České republiku v OECD.

 

Pozvánka na konferenci ČR a OECD (PDF, 338 KB)