česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Změna v objednávání žadatelů o dlouhodobá víza za účelem podnikání / účast v právnické osobě - Change in appointment system for applications for long-term visas for the purpose of enterpreneurship

(Archivní článek, platnost skončena 14.10.2021 / 08:30.)

Schůzku pro podání žádosti o dlouhodobé vízum za účelem podnikání / účast v právnické osobě je nutno objednávat prostřednictvím emailové objednávací adresy podnikani_bratislava@mzv.cz. Žádosti o schůzku pro tento typ víza zaslané do jiných emailových adres Velvyslanectví nebudou přijaty ke zpracování. Žádosti o schůzku pro tento typ víza se přijímají pouze v určených termínech - nejbližší objednávací termín je 12. ledna 2022 v 10 hodin. 

Request for an appointment to submit application for long-term visa for the purpose of enterpreneurship needs to be sent to email podnikani_bratislava@mzv.cz. Requests for appointments for this type of visa sent to other email addresses of the Embassy will not be proceeeded. Requests for appointments for this type of visa are only accepted on given dates - the nearest date is 12 January, 2022, at 10 am.