česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Žádost o prevalidaci dat

Vzhledem k tomu, že se vyskytují případy, kdy někteří žadatelé o vydání cestovního pasu s biometrickými údaji nejsou uvedeni v informačním systému evidence obyvatel a není tedy možné pokračovat v žádosti o cestovní pas, nabízíme Vám možnost předběžného ověření údajů vedených k Vaší osobě v informačním systému evidence obyvatel (IS EO).

Předběžným  ověřením  údajů  vedených  v  IS EO  a  jejich   shody  s  doklady,  které  máte  k dispozici, lze eliminovat Vaši případnou zbytečnou cestu na ZÚ Brusel za účelem podání žádosti o vydání pasu v případě, že data v IS EO a ve Vašich dokladech nebudou shodná.

Pokud k nám cestujete ze vzdálenějších míst, je možné po předchozí telefonické dohodě (0032 2 641 89 41) vyplnit níže uvedený formulář a na dálku požádat o prověření vašich osobních dat. Žádost nám následně zašlete poštou nebo faxem - 0032 2 641 89 44. Podpis na této žádosti nemusí být úředně ověřen. Žádost doložte kopií datové stránky cestovního pasu ČR, případně dalších českých dokladů. Za podání žádosti o provedení prevalidace dat se nevybírají žádné správní poplatky.

žádost o prevalidaci dat

přílohy

ZADOST_O_PROVEDENI_PREVALIDACE_DAT 24 KB DOC (Word dokument) 25.11.2014