česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nabídka studijních stáží na Velvyslanectví ČR v Bruselu pro rok 2022 s důrazem na období předsednictví ČR v EU (1. červenec - 31. prosinec 2022)

Aktuálně Velvyslanectví ČR v Bruselu nabízí na rok 2022  a zejména na dobu předsednictví ČR v Radě EU možnost studijních stáží, které zahrnou činnost na politicko-ekonomickém a konzulárně-kulturním úseku.

 

Pro období předsednictví ČR v Radě EU bude Velvyslanectví ČR v Bruselu dávat přednost uchazečům s výbornou znalostí francouzského i anglického jazyka (znalost nizozemštiny výhodou), s analytickými, stylistickými a organizačními schopnosti a alespoň základní znalostí politik EU.


Předpokládáme, že stáže budou probíhat prezenčně, individuálně může být zvolena i distanční forma. 


V době předsednictví ČR v EU by stáž měla mít minimální rozsah dvou měsíců. Stáž vykonávaná na začátku CZ PRES by měla začít již před zahájením tohoto předsednictví.


Zájemce žádáme o zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu s uvedením preference data konání stáže na emailovou adresu: brussels@embassy.mzv.cz


Bližší informace k podmínkám stáže a potřebným dokumentům ke schválení stáže naleznete zde.


Dovolujeme si upozornit, že formulář žádosti o stáž včetně všech uvedených povinných příloh je třeba doručit na ZÚ minimálně 2 měsíce před případným zahájením stáže.