česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: MZV ČR
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

“Smart City and Intelligent Mobility Solutions”, prezentační a networkingová akce ekonomické diplomacie pořádáná v Bruselu

Velvyslanectví ČR v Belgii ve spolupráci se zastoupením CzechTrade/CEBRE v Bruselu uspořádalo dne 21.6. 2022 prezentační a networkingovou akci v prostorech Pražského domu v Bruselu pod názvem „Smart City and Intelligent Mobility Solutions “.
 

Jednalo se o belgickou část společného projektu tří Velvyslanectví ČR v zemích Beneluxu spolu se zastoupením CzechTrade v těchto zemích, který se konal v rámci ekonomické diplomacie MZV. 

Tato akce umožnila belgickým odborným zájemcům prezentovat české vybrané firmy působící úspěšně v oboru “chytrých měst” s důrazem na řešení v oblasti dopravy (Intelligent Transport Systems). 

Přístup hlavního města Prahy a jeho inovativní řešení představil pan Jaromír Beránek, zastupitel hlavního města Prahy a předseda jejího Výboru pro inteligentní dopravu (IT) a Smart City.

Mezi účastníky z belgické strany byli zástupci federální vlády a regionálních vlád, municipalit, bruselských, vlámských i valonských asociací na podporu exportu, investic a inovací, a zástupci státních i soukromých firem v oboru Smart Cities a ITS.

 

Galerie


Smart City