česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: MZV ČR
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Zahájení výstavy o Johannu Gregorovi Mendelovi na Katolické universitě v Lovani za účasti Velvyslanectví ČR v Belgii

Dne 8. 9. byla zahájena výstava o Johannu Gregorovi Mendelovi na Katolické universitě v Lovani (KU Leuven) pořádaná k 200. výročí jeho narození.

Výstava byla zorganizována ve spolupráci mezi Plant Institute KU Leuven, Fakultou inženýrství biologických věd  KU Leuven a Mendelovou universitou v Brně. Tato venkovní výstava, převezená do Belgie z ČR, je umístěna v prostorách kampusu KU Leuven.

Na zahájení výstavy promluvila zástupkyně velvyslance Eva Kordová, dále zástupce rektora Mendelovy university Ondřej Mocek, ředitel Plant Institute KU Leuven Fillip Roland a zástupce děkana Fakulty inženýrství biologických věd Bruno Cammue.

Zahájení výstavy o Johannu Gregorovi Mendelovi na Katolické uni    Zahájení výstavy o Johannu Gregorovi Mendelovi na Katolické universitě v Lovaniversitě v Lovani

Zahájení výstavy o Johannu Gregorovi Mendelovi na Katolické uniZahájení výstavy o Johannu Gregorovi Mendelovi na Katolické universitě v Lovani Zahájení výstavy o Johannu Gregorovi Mendelovi na Katolické universitě v Lovaniversitě v Lovani