česky  english  magyarul 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

VI. České dny ve Velké městské tržnici v Budapešti

Ve dnech 15.-17. září 2011 proběhla v Budapešti již pošesté obchodně prezentační akce „České dny ve Velké městské tržnici v Budapešti“. Během akce byla návštěvníkům tržnice prezentována Česká republika i tradiční české výrobky prostřednictvím skoro dvaceti zúčastněných firem.

Ve dnech 15.-17. září 2011 se ve Velké městské tržnici v Budapešti „Nagyvásárcsarnok“ konaly již pošesté České dny. Jedná se o úspěšnou obchodně prezentační akci České republiky v hlavním městě Maďarska, během níž je prezentována Česká republika i její tradiční výrobky. Akce byla organizována budapešťskou kanceláří České centrály cestovního ruchu CzechTourism ve spolupráci s kanceláří agentury CzechTrade v Budapešti a Velvyslanectvím České republiky v Maďarské republice.

Během letošního ročníku představilo návštěvníkům tržnice české výrobky 17 zúčastněných firem. Nabízeny a prezentovány byly české potraviny, nápoje, bižuterie, klenoty z českého granátu, skleněné výrobky, porcelán i další produkty či služby z oblasti cestovního ruchu.  Program byl doplněn vystoupením skupiny Švejk Band z Plzně, výherními soutěžemi a kvizy o České republice i promítáním klipů o ČR. K úspěšnosti akce tradičně přispělo i samo místo konání, kterým je budova Velké městské tržnice v centru města. Tržnice je populárním místem nákupů obyvatel Budapešti i cílem turistů a denně jí projde okolo 5000 návštěvníků.

Slavnostní otevření Českých dnů

Tržnice vstupVystavující firmy