česky  english  magyarul 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

22. ročník Mezinárodního veletrhu zbraní, rybaření a myslivectví „FeHoVa 2015“

Ve dnech 12. – 15.2.2015 se konal na budapešťském výstavišti HUNGEXPO 22. ročník Mezinárodního veletrhu zbraní, rybaření a myslivectví „FeHoVa 2015“. Veletrh oficiálně zahájil místopředseda vlády Zsolt Semjén. Kromě veletrhu FeHoVa souběžně probíhal veletrh sportovních lodí „Budapest Boat Show“ a veletrh karavanů „Karavánszalon“.
 

Českou republiku na veletrhu FeHoVa zastupovaly  dvě české společnosti Artes Natur s.r.o. (parohový nábytek), LUKO s.r.o (košile, ponožky pro myslivost, rybaření a sport) a maďarský zástupce České Zbrojovky Uherský Brod a.s. a Sellier a Bellot a.s., Vlašim, společnost Harmónia91 z Debrecenu. Zahájení veletrhu se zúčastnil i velvyslanec ČR v Maďarsku Juraj Chmiel. Poté, společně s vedoucím obchodního úseku velvyslanectví Vladimírem Randáčkem a ředitelem kanceláře CzechTrade v Budapešti Tiborem Bialem navštívili dne 12.2.2015 oba české stánky a stánek společnosti Harmónia91, kde s řediteli projednali jejich obchodní aktivity na maďarském trhu a nabídli v případě potřeby pomoc zastupitelského úřadu.

Veletrhu se zúčastnilo na celkové ploše 12 500 m² 229 domácích a 14 zahraničních vystavovatelů z Rakouska, Polska, Lotyšska, Německa, Itálie, Slovenska, Rumunska, Kanady, Jihoafrické republiky, Namibie, Pákistánu, Senegalu, Zimbabwe a České republiky.

stánek firmy Artes Natur

stánek firmy Artes Natur, s.r.o.

stánek firmy LUKO

stánek firmy LUKO, s.r.o.

stánek firmy Sellier a Bellot, a.s.

stánek firem ČESKÁ ZBROJOVKA a.s., Uherský Brod  a SELLIER & BELLOT a.s., Vlašim