česky  english  magyarul 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Velvyslanec Juraj Chmiel navštívil 33. ročník Mezinárodní výstavy zemědělství a zemědělských strojů (AGROmashEXPO)

Ve dnech 28.1.–31.1.2015 pořádala maďarská veletržní správa HUNGEXPO Zrt. 33. ročník Mezinárodní výstavy zemědělství a zemědělských strojů (AGROmashEXPO) v Budapešti.
 

Mezinárodní výstavu navštívilo přes 42 000 návštěvníků z Maďarska a ze zahraničí. Výstavy se zúčastnilo celkem 300 vystavovatelů z 10 zemí Evropy (GB, AT, DK, FR, PL, LT, DE, IT, SK a CZ), kteří vystavovali na celkové ploše 36 000 m2. Českou republiku zastupovalo 6 vystavovatelů na celkové ploše 600 m2. Výstavy se zúčastnily následující společnosti: Agrotec magyarország, Kft (zemědělské stroje), BEDNAR Fmt, s.r.o. (zemědělské stroje), EuroEco resp. Farmet (zemědělské stroje), Kovobel, výrobní družstvo (klece pro drůbež), Rubena (převodové řemeny pro zemědělské stroje) a Xtunning s.r.o., Jihlava (softwarové úpravy řídicích jednotek pro zemědělské stroje).

Dne 30.1.2015 navštívil výstavu také velvyslanec České republiky v Maďarsku Juraj Chmiel společně s vedoucím obchodního úseku velvyslanectví Vladimírem Randáčkem. Za doprovodu ředitele kanceláře CzechTrade v Budapešti Tibora Biala navštívili všechny české stánky, kde s řediteli firem projednali jejich současné obchodní aktivity a budoucí plány na maďarském trhu, přičemž ředitelům nabídli spolupráci s velvyslanectvím při jejich budoucím působení na trhu.

Veletrh zemědělství 1

 

Veletrh zemědělství 2