česky  english  magyarul 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výzva k předkládání návrhů projektů na podporu ekonomických aktivit v zahraničí na rok 2024 - PROPEA

Ministerstvo zahraničních věcí ČR vyhlašuje výzvu k předkládání návrhů projektů na podporu ekonomických aktivit českých firem v zahraničí PROPEA pro rok 2024. 

Program projektů na podporu ekonomických aktivit PROPEA je založen na poskytování služeb zahraničních expertů českým firmám na zahraničních trzích. K hlavním cílům projektu patří snížení rizik spojených se vstupem na náročné zahraniční trhy, posílení kapacit České republiky pro podporu trvalejší přítomnosti firem na zahraničních trzích a také podpora českých firem, jejichž aktivity v zahraničí se neomezují pouze na export, ale mají spíše investiční charakter.

Podrobnosti k projektu jsou uvedeny na stránkách   http://propea.cz/

Návrhy projektů podávají potenciální realizátoři (lokální subjekty působící v Maďarsku, které mají právní subjektivitu dle místních předpisů) prostřednictvím Velvyslanectví ČR v Budapešti pomocí vyplněného identifikačního formuláře (viz příloha), který je třeba zaslat na emailovou adresu: commerce_budapest@mzv.cz. Návrhy, včetně vyplněného identifikačního formuláře, je možno zasílat nejpozději do 5. října 2023. Vyhodnocení předložených návrhů a rozhodnutí o případné realizaci projektů je v kompetenci hodnotící komise MZV ČR. Rozhodnutí bude oznámeno v průběhu listopadu 2023. 

Identifikacni_formular (DOC, 78 KB)