español  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Velvyslanectví ČR v Buenos Aires
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká republika se představila na turistickém veletrhu FIT v Buenos Aires

Turistický veletrh FIT Buenos Aires je největším svého druhu v Latinské Americe. Po roční výluce se opět mohl konat v prezenční formě a Česká republika zde byla hodně vidět. Národní stánek, který za čtyři dny navštívilo desetitisíce lidí, byl jedním z nejhezčích. Pro turistické operátory a cestovní kanceláře byla navíc uspořádána společenská akce v prostorách velvyslanectví ČR.
 

Skvělý design a výhodná lokace nesly své plody, když český národní stánek za čtyři dny navštívily desetitisíce lidí. Pěkně zpracované propagační materiály je zajisté povzbudily k tomu, aby nevynechali Česko ve svém itineráři. Ačkoliv země prochází složitým ekonomickým obdobím, stále existuje široká vrstva obyvatel, kteří do Evropy cestují.

Akce se uskutečnila ve veletržních prostorách La Rural. Slavnostního zahájení se zúčastnil velvyslanec Ľubomír Hladík a ředitel mexické pobočky CzechTourism Petr Lutter. Na českém velvyslanectví se poslední den veletrhu konal společenský podnik pro cestovní kanceláře a turistické operátory.