español  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Dr. Müller Pharma
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České firmy sázejí na růst: zájem Dr. Müller Pharma o argentinský trh

Společnost Dr. Müller Pharma zahájila vyjednávání, aby přiblížila své výrobky světu. S úspěchem to již dokázala v Evropě, Africe a Asii. Bude Argentina jejím prvním cílem v Latinské Americe?

Dr. Müller Pharma je rodinný podnik, který započal svojí činnost v roce 1995. Před několika lety zaznamenal velký rozmach v oblasti exportu do více než čtyřiceti zemí. Společnost se zabývá rozvojem průkopnických výrobků v oblasti léků, kosmetiky a doplňků stravy.

Velvyslanec Karel Beran přijal dne 24. září 2019 projektového manažera společnosti pana Matěje Exnara v rámci jeho návštěvy v Argentině. Pan Exnar se v následujících dnech v doprovodu zástupce velvyslanectví sešel s místními firmami, které projevily velký zájem o novátorské výrobky Dr. Müller Pharma. Schůzky sjednalo velvyslanectví, které identifikovalo potenciální partnery české firmy na argentinském trhu.

Katalogem o více než dvou stech produktech vzbudila společnost zájem Argentinců i přes stávající ekonomickou krizi. S ohledem na dynamiku argentinského prostředí v této oblasti a zdejší poptávku po výrobcích na zlepšení kvality života přírodním a zdravým způsobem lze očekávat, že široká nabídka Dr. Müller Pharma nezůstane bez povšimnutí.

Dr. Müller Pharma v Argentině

Dr. Müller Pharma v Argentině