español  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Cristiancortez @ Pixabay.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka na podnikatelskou misi do Argentiny a Uruguaye v termínu 29.-31.března 2022

Velvyslanectví ČR v Buenos Aires zve zainteresované firmy na podnikatelskou misi doprovázející státního tajemníka Ministerstva zahraničních věcí ČR Miloslava Staška do Argentiny a Uruguaye (fakultativně i Paraguaye) v termínu 29. – 31. března 2022. Cesta je primárně určena pro firmy z oborů, kde je největší šance uspět, a to inovativní technologie pro zemědělství, potravinářství, vodohospodářství, strojírenství, stavebnictví a zelené energetiky.

Předběžný program:
po 28. 3. příjezd do města Córdoba, Argentina (2. největší město země)
út 29. 3. - B2B setkání ve městě Córdoba, Argentina, následně přejezd do Buenos Aires (let Jetsmart 16:09, příp. Aerolineas Argentinas v 18:00)
st 30. 3. - B2B setkání ve městě Buenos Aires, Argentina, přejezd do Montevideo, Uruguay (Buquebus v 17:30)
čt 31. 3. - B2B setkání v Montevideu, Uruguay, fakultativní přelet do Asuncion, Paraguay (1. 4. v 8:50);

Účastníci si hradí leteckou dopravu do Buenos Aires a ubytování v hotelích adekvátní kvality (zastupitelský úřad může v Argentině zajistit slevu cca 40% oproti internetovým cenám, orientační cena po slevě cca 70 USD/noc). Zbylé organizační náklady včetně cesty do Montevidea, resp. Asunciónu hradí Velvyslanectví ČR díky podpoře z Projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED).

Pro příjezd do Argentiny, resp. Uruguaye je momentálně vyžadováno kompletní očkování, PCR ne starší než 72 hodin, zdravotní pojištění kryjící náklady způsobené onemocněním Covid-19 a vyplnění příjezdového (a odjezdového) formuláře.

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi kontaktujte, prosím, ekonomického diplomata Velvyslanectví ČR v Buenos Aires Radka Hovorku na e-mail radek_hovorka@mzv.cz, a to nejpozději do 27. 2. 2022. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Radek Hovorka, diplomat Velvyslanectví ČR v Buenos Aires