česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZU Káhira
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká firma Prefa Technologies a.s. na mezinárodním veletrhu BIG 5 Construct Egypt

Česká firma Prefa Technologies a.s. se zúčastnila ve dnech 18.-21.9.2018 mezinárodního veletrhu BIG 5 Construct Egypt v Káhirském výstavním centru, který se letos konal v Egyptě poprvé.

Veletrh byl slavnostně zahájen ministrem obchodu a průmyslu Amrem Nassarem. Na veletrhu byla možnost shlédnout produkty světových výrobců z oblasti stavebnictví, kteří vystavovali své nejnovější výrobky a technologie, zejména stavební materiály, konstrukční technologie, strojní zařízení, vozidla apod. Na veletrhu se podílelo přes 200 vystavovatelů ze 25 zemí. Veletrh BIG 5 Construct Egypt přinesl také více než 40 bezplatných workshopů.

Společnost Prefa Technologies a.s. se zabývá především výrobou forem na železobetonové prefabrikáty, výrobou strojů, linek a zařízení jako např. betonovací mosty, koše na betonové směsi, manipulačního a zdvihacího zařízení a nabízí také kompletní sortiment zásobníků na suroviny pro lomy, pískovny apod. Inovace, které tato firma nabízí, jako např. automatizaci procesu výroby – umožňují, aby automatické linky zvýšily časovou efektivitu výrobního procesu a  snížily využití  těžké techniky a nasazení pracovní síly.

S českými vystavovateli se na veletrhu setkal vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade, pan Pavel Kalina s asistentkou obchodního oddělení Zastupitelské úřadu Káhira.

Tato akce z pohledu českého vystavovatele splnila svůj účel. Během výstavy měli zástupci české firmy Prefa Technologies a.s. možnost setkat se s celou řadou nejen egyptských firem a podařilo se jim navázat nové obchodní kontakty.

 

Prefa 1

Prefa 1