česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: pořadatel výstavy
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvání k účasti na semináři konaném při příležitosti zbrojního veletrhu EDEX v Káhiře


Velvyslanectví ČR v Káhiře připravuje ve spolupráci s agenturou Czech Trade seminář s názvem „Prezentace českých firem v oboru obranné a bezpečnostní techniky“ při příležitosti zbrojního veletrhu EDEX, který se bude konat 3.- 5.prosince 2018. Seminář se uskuteční dne 4. prosince 2018 v prostorách Velvyslanectví ČR v Káhiře.

Seminář je organizován jako projekt na podporu ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Ministerstvem obrany.

Cílem semináře je podpořit rozvoj spolupráce mezi Českou republikou a Egyptem v oblasti obranného průmyslu prostřednictvím navázání kontaktů mezi zástupci českých výrobců a egyptských firem, vládních úřadů a bezpečnostních složek.

Obranná technika patří dlouhodobě k nejúspěšnějším oborům českého exportu do Egypta. První egyptský zbrojní veletrh EDEX bude proto unikátní příležitostí k navázání potřebných kontaktů mezi subjekty obou stran a projednání možnosti spolupráce na semináři, který je koncipován jako doprovodná akce k české účasti, kterou připravuje CzechTrade.

Zájemci o účast na semináři z řad českých firem se mohou přihlásit a případně vyžádat podrobnější informace na e-mailu ekonomického úseku a to do 23.11.2018.

Jiri_charvat@mzv.cz, obchodní rada

monika_osama@mzv.cz, asistentka obchodního oddělení

V případě zájmu o účast uvítáme, pokud na tento email zašlete stručný profil Vaší společnosti.

Čeští účastníci si hradí jen cestovní náklady. Zastupitelský úřad zajistí ve svém objektu ubytování a konferenční prostory včetně občerstvení a také propagaci akce.

Monika Osama, Asistentka obchodního oddělení