česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka k účasti na Czech Water Day

Velvyslanectví ČR v Káhiře připravuje ve spolupráci s CzechTrade akci s názvem „Czech Water Day“, která se bude konat v prostorách Velvyslanectví ČR v Káhiře a při příležitosti probíhajícího veletrhu s názvem Cairo Water Week ve dnech 29.10. – 2.11. 2023.  Tato akce je organizována jako projekt na podporu ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR (tzv. PROPED).

Základním cílem projektu je podpořit české firmy z vodohospodářského sektoru. V průběhu samotné prezentační akce firem v reprezentačních prostorách Velvyslanectví v Káhiře budou mít firmy možnost prezentovat své prezentace egyptským partnerům a navazovat nové kontakty. Zároveň hodlá Velvyslanectví v Káhiře pronajmout stánek na veletrhu Cairo Water Week, kde budou podávány informace o českých firmách a možnosti osobního setkání s nimi na „Czech Water Day“ v prostorách velvyslanectví.

Nabídku CzechTrade včetně návrhu programu PROPED naleznete v příloze.
 
Zájemci o účast na akci "Czech Water Day" z řad českých firem se mohou přihlásit a případně vyžádat podrobnější informace na e-mailu ekonomického úseku do 5.10.2023.

Ondrej_cuchy@mzv.cz, obchodní rada
Monika_osama@mzv.cz, asistentka obchodního oddělení

V případě zájmu o účast uvítáme, pokud na tento email zašlete stručný profil Vaší společnosti. Účastníci si hradí cestovní náklady. Zastupitelský úřad zajistí ve svém objektu konferenční prostory včetně občerstvení a v případě zájmu též bezplatné ubytování.

přílohy

Pozvánka Water Week 259 KB DOCX (FILE_TYPE_DOCX) 11.9.2023