česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka k účasti na semináři dodavatelů zdravotnických prostředků a vybavení při příležitosti veletrhu EGYMEDICA v Káhiře

Velvyslanectví ČR v Káhiře připravuje ve spolupráci s Asociací výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků (AVDZP) prezentační seminář dodavatelů zdravotnických prostředků a vybavení při příležitosti zdravotnického veletrhu Egymedica, který se bude konat 4. – 6.4.2019. Seminář se uskuteční dne 3.4.2019 v prostorách Velvyslanectví ČR v Káhiře.
Seminář je organizován jako projekt na podporu ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR (tzv. PROPED).

Egypt představuje pro dodavatele v oboru zdravotnictví zajímavý trh jednak díky své početné a exponenciálně rostoucí populaci (tč. již přes 100 mil. obyvatel), jednak díky její relativně vysoké kulturní úrovni a vzdělanosti a v neposlední řadě také díky pozitivnímu ekonomickému rozvoji v posledních letech, který umožňuje současné vládě financovat rozvojové a modernizační projekty mj. i ve zdravotnictví. Kromě rozsáhlého státního zdravotnictví se v zemi rozvíjí i soukromý sektor, který má zájem nabízet klientům co nejmodernější zdravotnické prostředky a materiály za přijatelnou cenu.

Egymedica se řadí mezi největší a nejstarší veletrhy v Egyptě a celé Africe, koná se pravidelně od roku 2000 a obvykle přiláká přes 400 mezinárodních vystavovatelů z více než 15 zemí. Více informací o veletrhu: http://egymedica.com/index.html.

Cílem připravovaného semináře je podpořit rozvoj spolupráce mezi Českou republikou a Egyptem v oblasti přístrojů a jiného vybavení a materiálů pro zdravotnictví, zaujmout potenciální klienty a představit jim kvalitní české výrobky a nejmodernější technologie. To bude vhodnou příležitostí pro české výrobce zdravotnického materiálu a zařízení k seznámení s egyptským trhem a k navázání kontaktů jak s místními obchodníky, tak se zdravotnickou veřejností s cílem proniknout na egyptský trh.

Zájemci o účast na semináři z řad českých firem se mohou přihlásit a případně vyžádat podrobnější informace na emailu ekonomického úseku do konce března 2019.

Jiri_charvat@mzv.cz, obchodní rada

Monika_osama@mzv.cz, asistentka obchodního oddělení

 

V případě zájmu o účast uvítáme, pokud na tento email zašlete stručný profil Vaší společnosti. Čeští účastníci si hradí jen cestovní náklady. Zastupitelský úřad zajistí ve svém objektu ubytování a konferenční prostory včetně občerstvení a také propagaci akce.


Monika Osama, asistentka obchodního oddělení, Zastupitelský úřad v Káhiře