česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka ke sledování mezinárodní on-line konference české společnosti ZAT a.s.

Velvyslanectví ČR v Káhiře si vás dovoluje pozvat ke sledování mezinárodní on-line konference české společnosti ZAT a.s., dodavatele řídicích systémů pro energetiku a průmysl s exportem do 65 zemích světa, která by neměla uniknout vaší pozornosti. V předchozích ročnících on-line konferenci sledovali odborníci z téměř 100 zemí světa.

Zajímá vás, kam směřuje vývoj informačních systémů v Evropě i ve světě v oblasti energetiky, průmyslu, IoT technologií a telemedicíny? Jaké novinky a inovativní řešení, která podpoří rozvoj vaší společnosti, si pro vás přichystali odborníci z České republiky? Pak se přihlaste na 3. ročník on-line konference Zoom At Technology. Vysílání probíhá v anglickém jazyce.

Společnost ZAT připravila 7 pulzujících témat zaměřených na konkrétní obor vysílaných formou hodinových webinářů 2x týdně (úterý a čtvrtek) od poloviny února do půli března 2021.

Vyberte si téma, které zajímá právě vás.

Využijte on-line konferenci jako platformu pro sdílení informací mezi odborníky z úzce zaměřeného segmentu a zapojte se do vysílání s vašimi názory a zkušenostmi k aktuálním potřebám a směřování firmy či oboru ve vaší zemi.

Více informací o tématech a registrace na www.zoomattechnology.com. Účast na mezinárodní on-line konferenci je zdarma.