english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České úřady v Austrálii a na Novém Zélandu

Přehled úřadů ČR v Austrálii a na Novém Zélandu, kontaktní údaje

AUSTRÁLIE

AUSTRALIAN CAPITAL TERRITORY

VELVYSLANECTVÍ ČR V CANBEŘE
Adresa: 8 Culgoa Circuit, O'Malley, Canberra
Telefon: (+61) 2 62901386
Fax: (+61) 2 62900006
e-mail: canberra@embassy.mzv.cz
Internet: www.mzv.cz/canberra


NOVÝ JIŽNÍ WALES

GENERÁLNÍ KONZULÁT ČR SYDNEY
Poštovní adresa: P.O. BOX 132, Vaucluse NSW 2030
Adresa: 169 Military Road, Dover Heights, Sydney, NSW 2030
Tel: (+61) 2 9581 0111
Fax: (+61) 2 9371 9635
e-mail: sydney@embassy.mzv.cz
Internet: www.mzv.cz/sydney
Úřední hodiny vízového a konzulárního oddělení:
úterý 9.00 - 11.30 hod. a 13.30 - 15.30 hod.
středa 9.00 - 11.30 hod.
čtvrtek 9.00 - 11.30 a 13.30 - 15.30 hod.



QUEENSLAND

HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR BRISBANE

Honorární konzul: Francis Carroll
Adresa: Unit 2, 52 Lysaght Street, Coolum Beach, 4513
Tel: (+61) 418 775 963

Email: f.carroll@carrollfairon.com.au
Email: brisbane@honorary.mzv.cz


VIKTORIE

HONORÁRNÍ GENERÁLNÍ KONZULÁT ČR MELBOURNE
Adresa: Level 11, 500 Collins Street, Melbourne, VIC 3000
Tel: (+61) 3 9629 6196
Fax: (+61) 3 9629 1311
e-mail: melbourne@honorary.mzv.cz


ZÁPADNÍ AUSTRÁLIE

HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR PERTH
Adresa: 27 Virgilia Street, Duncraig, WA 6023
Tel: (+61) 8 9246 7102
Fax: (+61) 8 9246 7016
e-mail: perth@honorary.mzv.cz


JIŽNÍ AUSTRÁLIE

HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR ADELAIDE
Adresa: 1a Campbell Rd, Parkside (Adelaide), SA 5063
Tel a fax: (+61) 8 8271 6220
e-mail: adelaide@honorary.mzv.cz


TASMÁNIE

HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR HOBART
Adresa: 46 Horizon Drive, Sorell, TAS 7172
Tel a fax: (+61) 3 6269 3859
Email: hobart@honorary.mzv.cz



NOVÝ ZÉLAND

HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR AUCKLAND
Adresa: Level 1, 110 Customs Street West, 1010 Auckland, New Zealand
Poštovní adresa:P.O.Box 106-740, 1010 Auckland, New Zealand
Tel: (+64) 9 306 5883 
Fax: (+64) 9 300 3197
e-mail: auckland@honorary.mzv.cz

HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR QUEENSTOWN
Honorární konzulka: Vlaďka Kennett
Addresa: Level 2, 11-17 Church Street, 9300 Queenstown
Tel: (+64) 3 409 0960
Email: Queenstown@honorary.mzv.cz
Otevírací hodiny: Středa 1:00 pm – 4:00 pm