česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Město Chongqing hostilo krásný klavírní koncert organizovaný ve spolupráci s PETROF

Pod záštitou generálního konzula České republiky v Chengdu se dne 14. července 2016 v samosprávném městě Chongqing uskutečnil koncert na klavír české značky PETROF.

Téměř pět set znalců a milovníků vážné hudby mělo výjimečnou možnost poslechu skladeb od skladatelů jako Ludwig Van Beethoven, Ferenc Liszt a Sergej Rachmaninov na klavírním koncertě, který se konal v prestižním Guotai Art Center. Hosty přivítal generální konzul Zbyněk Noha, který stručně představil Česko jako zemi s bohatou kulturní historií a dynamickou moderní přítomností. Zdůraznil, že vysoce kvalitní klavíry značky PETROF se právě chlubí historií delší než 150 let, představují společnost s rodinnou tradicí a zároveň globálním úspěchem včetně Číny a konkrétně města Chongqing s místním distributorem Joyful Piano. Generální manažerka PETROF China Jana Řeháčková také hovořila k hostům před začátkem koncertu.

Koncert byl doprovázen bouřlivým potleskem publika ve vyprodaném koncertním sále, které si tím vyžádalo několik přídavků.

Galerie


PETROF Piano Concert in Chongqing