česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Hokejoví "malí válečníci" z Chengdu se chystají na soustředění a hokejový kemp do ČR

Dne 10. května se v centru Chengdu v prostorách ledního stadionu v obchodním komplexu IFS uskutečnila slavnostní ceremonie k cestě a k soustředění historicky prvního dětského hokejového týmu z Chengdu do ČR. Hokejový tým „Chengdu Little Warriors“ navštíví hokejový kemp a soustředění v ČR, kde bude v období od 25. 7. do 8. 8. trénovat pod vedením profesionálních českých trenérů a hrát přípravné zápasy s dětskými českými hokejovými týmy.
 

Slavností ceremonie proběhla za účasti Generálního konzulátu ČR v Chengdu, CzechTrade Chengdu, Generálního manažera obchodního komplexu IFS (součástí kterého je lední stadión kde tým trénuje), za účasti rodičů dětí, zástupců firem a za velkého zájmu místních médií, včetně Chengdu TV. Ceremonii zahájil slavností řečí generální konzul ČR v Chengdu pan Karek Šrol, který pozdravil přítomné hráče a partnery, vyzdvihnul význam této spolupráce pro obě země a následně hráčům popřál hodně štěstí a úspěšné soustředění v ČR. Součástí ceremonie byla i symbolická výměna hokejového dresu národního týmu ČR s hokejovým dresem Chengdu Little Warriors a předání čepic s vlajkou ČR hokejovým „malým válečníkům“ na jejich cestu do ČR.

Hokejový tým Chengdu Little Warriors zahrnující 15 dětských hráčů a 2 trenéry se v rámci hokejového kempu setká v ČR i s generálním manažerem hokejového týmu ČR Martinem Ručínským a absolvuje hokejová soustředění a přípravné zápasy v Mariánských lázních a v Praze pod vedením českých profesionálních hokejových trenérů.

 

odkazy na články místních médií k akci

http://cd.bendibao.com/wei/2017520/172354.shtm

http://sc.sina.com.cn/city/csgz/2017-05-11/143527609.html?from=wap&isappinstalled=0

 

Galerie


mali hokejisti 2017