česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: GK Chengdu
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Leshan znovu přivítal Sichuan International Travel Expo

Ve dnech 2. - 4. 9. 2021 se ve městě Leshan v provincii Sichuan tradičně uskutečnil již 8. ročník mezinárodního veletrhu zaměřeného na mezinárodní cestovní ruch.

Vzhledem k přetrvávajícím restrikcím nebyla fyzicky možná účast zahraničních vystavovatelů. Výjimkou byl velký pavilón Korejské republiky, Japonska, Austrálie a Ruska, jejichž zástupci pobývají v ČLR.  Zbylou část výstavní plochy využily jednotlivé čínské provincie a propagovali místní speciality a turistiku.

Slavnostního zahajovacího ceremoniálu se zúčastnila generální konzulka Kateřina Vovková spolu s dalšími generálními konzuly a představiteli místní samosprávy. Čínskou delegaci vedl na zahajovacím ceremoniálu stranický tajemník města Leshan pan Ma Bo spolu s víceguvernérkou paní Mao Ning.

V průběhu návštěvy města Leshan se uskutečnila i exkurze do plně automatizovaného závodu na výrobu minerální vody Nongfu Spring a Servisního centra/ Call centra, které zodpovídá dotazy občanů města Leshan s využitím nejvyspělejších informačních technologií.

Galerie


Leshan Expo 2021