česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Letiště Praha na největším světovém veletrhu letišť World Routes v Chengdu

Ve dnech 24. – 27. září 2016 se v Chengdu uskutečnilo fórum World Routes, které přilákalo zástupce přibližně 700 letišť a více než 300 aerolinek. Jedná se o nejvýznamnější světovou platformu pro kontakty letišť a aerolinek.

Každoroční veletrh letišť v roce 2016 hostilo město Chengdu. Stalo se tak shodou okolností nedlouho poté, kdy společnost Sichuan Airlines spustila pravidelnou linku Chengdu – Praha. Přítomní zástupci všech významných světových letišť měli unikátní možnost se v několika dnech setkat se zástupci významných aerolinií či dalších letišť na oficiálních B2B jednáních či neformálních networkingovích akcích. V rámci zahájení se uskutečnila konference World Route Strategy Summit, které se také zúčastnil generální konzul Zbyněk Noha.

Přítomnost Letiště Praha byla mimořádně viditelná ze dvou důvodů: Jako sponzor akce se všichni delegáti registrovali u stánku s atraktivními fotografiemi Prahy a logem „Prague Airport“ a navíc svoji akreditační kartu dostali na elegantní stuze s pražským logem. Druhým důvodem byl mimořádně podařený výstavní stánek Letiště Praha, který měl atraktivní umístění nedaleko od vstupu, elegantní design a přitahoval ojedinělým českým čepovaným pivem. V pravidelných intervalech na stánku vystoupil se svým výjimečným představením český beat-boxer Andrew.

Galerie


Prague Airport at World Routes Chengdu