česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: GK Chengdu
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Oslava českého piva a přímé letecké linky "Beer & Fly - Discover Czech Beer" v Chengdu

Dne 19. září 2019 se v Chengdu uskutečnila již tradiční oslava českého piva a přímé letecké linky mezi Chengdu a Prahou, tentokrát s názvem „Beer & Fly – Discover Czech Beer“.

V pořadí čtvrtá taková společenská akce proběhla na venkovní terase hotelu Fraser Suites v centru města, kdy za účasti téměř 200 hostů z řad diplomatického sboru, institucí města Chengdu a provincie Sichuan či zástupců obchodních společností a Čechů žijících v Chengdu prezentovaly své produkty společnosti jako Pilsner Urquell, Budějovický Budvar či Becherovka. V rámci akce byla prezentována i značka Škoda Auto a její nejnovější model Superb, který byl vystaven před hlavním vchodem do hotelu.

Mnozí hosté měli poprvé v životě možnost ochutnat nejen české pivo, ale například i míchaný nápoj z Becherovky a toniku zvaný „Beton“ či občerstvení typické pro českou kuchyni. Celý večer se i díky živé hudbě kapely VC Band nesl ve velmi uvolněné a přátelské atmosféře.                  

Akce, uspořádaná také jako připomínka třetího výročí otevření přímého leteckého spojení mezi Chengdu a Prahou, provozovaného Sichuan Airlines, ukázala na zvyšující se popularitu českého piva v jihozápadní Číně.   

Galerie


Beer & Fly 2019