česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Otevření nových vízových center v Chongqingu a Kunmingu

Generální konzulát ČR v Chengdu s potěšením oznamuje, že dne 1. června 2016 došlo k otevření dalších dvou vízových center, konkrétně v Kunmingu a Chongqingu.

Generální konzulát ČR v Chengdu s potěšením oznamuje, že dne 1. června 2016 došlo k otevření dalších dvou vízových center, konkrétně v Kunmingu a Chongqingu. V těchto dvou významných čínských městech lze nyní požádat o krátkodobá schengenská víza pro cesty do ČR. Otevření nových center završuje etapu otevření vízových center pro západní Čínu a doplňuje již stávající funkční vízové centrum VFS Global v Chengdu.

Pevně věříme, že žadatelům z provincií spadající do působnosti našeho konzulátu, tedy z provincií Sichuan, Yunnan, Guizhou a samosprávního města Chongqing, tento krok zjednoduší a rozšíří možnosti jak nyní snadněji požádat o schengenské vízum pro cesty do ČR.

Podrobnější informace, včetně kontaktních, je možné najít přímo na webových stránkách společnosti VFS Global http://www.vfsglobal.cn/czechrepublic/China/English/index.html

Nad rámec podávání žádostí o víza prostřednictvím vízových center lze i nadále o vízum zažádat přímo prostřednictvím našeho konzulátu v Chengdu po předchozí rezervaci v systému VISAPOINT https://visapoint.eu.