česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

V Chengdu se uskutečnila konference k podpoře cestovního ruchu „Discover the Czech Republic“

Za účelem zvýšení povědomí o možnostech cestovního ruchu v České republice mezi potenciálními návštěvníky z oblasti jihozápadní Číny uspořádal GK Chengdu ve spolupráci s CzechTrade Chengdu a zastoupením CzechTourism v Pekingu dne 22. 3. 2017 turistickou propagační konferenci s názvem „Discover the Czech Republic“.

Datum uspořádání konference bylo stanoveno tak, aby o jeden den předcházelo zahájení jednoho z největších čínských veletrhů zaměřených na oblast potravin a nápojů. Tohoto veletrhu se účastnilo několik významných vystavovatelů z ČR, kteří měli možnost na závěr turistické konference uspořádat ochutnávku svých vystavovaných produktů

Projev hejtmanky Středočeského kraje paní Jaroslavy Pokorné-Jermanové

Projev hejtmanky Středočeského kraje paní Jaroslavy Pokorné-Jermanové

Konference se zároveň uskutečnila v den, kdy do Chengdu přicestovala na svoji první pracovní návštěvu hejtmanka Středočeského kraje paní Jaroslava Pokorná-Jermanová doprovázená krajskou delegací. Paní hejtmanka tak měla možnost celou konferenci slavnostně zahájit úvodním projevem zaměřeným na prezentaci kulturních a turistických zajímavostí Středočeského kraje.

Discover the Czech Republic in Chengdu 3

Discover the Czech Republic in Chengdu 3

Discover the Czech Republic in Chengdu 4

Discover the Czech Republic in Chengdu 4