česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: MDVV
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvání dětem a pedagogům k účasti ve 49. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2021

(Archivní článek, platnost skončena 20.02.2021.)

Památník Lidice – Lidická galerie vyhlašuje 49. ročník soutěže Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2021.  Účastnit se mohou děti  z České republiky i ze zahraničí ve věku 4 – 16 let jako jednotlivci, tak i ze škol a výtvarných kroužků.

Handicapovaní účastníci se mohou účastnit bez věkového omezení. Téma příštího ročníku je: ROBOT a umělá inteligence. Výtvarné práce či fotografie v předepsaném formátu je třeba poslat spolu s vyplněnou přihláškou do uzávěrky soutěže nejpozději dne 19. února 2021 na adresu:

49. Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2021

Památník Lidice, Lidická galerie

Tokajická 152

273 54 Lidice

 

Registraci filmu či animace do soutěže je možné provést do 19. února 2021 jen e-mailem zasláním vyplněného registračního formuláře na e-mailovou adresu  ZDE. V předmětu e-mailu nezapomeňte uvést REGISTRACE FILM + 49. MDVV Lidice 2021 a název školy nebo jméno jednotlivce. Beze slova FILM v předmětu mailu nebude registrace kompletní. V registračním formuláři uveďte link filmu na Youtube.

Soutěžní příspěvky v podobě filmů budou do soutěže přijaty pouze formou on-line přihlášky s odkazem na kanál Youtube. Příspěvky zaslané jiným způsobem (DVD, USB aj.) nebudou do soutěže přijaty.

V případě udělení ocenění za přihlášené výtvarné práce či filmy do soutěže účastníků z konzulárního obvodu Generálního konzulátu ČR v Chicagu budou tato ocenění předávána prostřednictvím Generálního konzulátu.

Bližší informace a formulář přihlášky do soutěže naleznete ZDE

 

přílohy

MDVV výzva 634 KB PDF (Acrobat dokument) 12.11.2020