по-русски  česky  română 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Zahájení postgraduálního programu v České republice (Primelestiri.md)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká republika zahajuje nový program absolventů pro všechny zahraniční studenty, kteří studovali na českých vysokých školách.

Program Czech Republic Alumni si klade za cíl podporovat vztah mezi Českou republikou a jejími mezinárodními absolventy za účelem podpory internacionalizace českého vysokoškolského vzdělávání, posílení image České republiky v zahraničí, zprostředkování pracovních příležitostí a propojení mezi zahraničními absolventy, českou veřejností a soukromým sektorem. 

Program se chystá nabídnout jedinečnou škálu online a offline služeb, které budou vytvářet příležitosti pro mezinárodní absolventy. Program bude členům umožňovat, aby se připojili k rostoucí komunitě, účastnili se absolventských událostí, sdíleli své příběhy a úspěchy a udržovali kontakt jak mezi sebou, tak s partnery programu. Chcete-li se dozvědět více podrobností o plánovaných aktivitách a o tom, jak se zapojit do programu, navštivte stránku síně slávy a registrace absolventů. Více podrobností o absolventském programu naleznete zde:  http://www.studyin.cz/cs/studenti-a-absolventi/czech-republic-alumni/