по-русски  česky  română 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Czech POINT

Czech POINT - kontaktní místo veřejné správy

Velvyslanectví České republiky v Kišiněvě je pověřeným místem informačního systému CzechPOINT (Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál). Prostřednictvím služby CzechPOINT lze požádat o výpis z veřejných i neveřejných rejstříků a získat na počkání celou řadu úředních dokumentů, např. výpis z rejstříku trestů, výpis z katastru nemovitostí, výpis ze živnostenského nebo obchodního rejstříku nebo zažádat o zřízení datové schránky, vytvoření nových přístupových údajů k datové schránce, atd.

K podání žádosti je třeba se objednat buď na tel. čísle +373 22 209 933 či emailem na adrese consulate_chisinau@mzv.cz (v žádosti o sjednání schůzky prosím uveďte své telefonní číslo).
 

1. Pro zhotovení ověřeného výpisu z obchodního či živnostenského rejstříku je nutné znát identifikační číslo (IČ) firmy či podnikatele.

2. Ověřený výpis z rejstříku trestů lze vydat jen na základě žádosti dotčené osoby, která musí předložit průkaz totožnosti (tj. občanský průkaz, cestovní pas, povolení k pobytu cizince na území ČR), v němž bude uvedeno rodné číslo.

3. Za pořízení výpisu či za provedení jiného úkonu v rámci této služby se platí správní poplatek

4. Ověřený výpis se v případě dostupnosti vydá během předem sjednané schůzky.