по-русски  česky  română 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Velvyslanectví ČR v Kišiněvě
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Zahájení činnosti Informačního centra na podporu malých a středních podniků a orgánů místní samosprávy

Dne 24.5.2018 proběhlo v Balti v rámci projektu české rozvojové pomoci „Nový impulz pro rozvoj podnikání v moldavském regionu Sever“ zahájení činnosti Informačního centra pro malé a střední podniky a orgány místní samosprávy.
 

Jedná se o důležitý výstup projektu, který má přispět k naplňování celkových cílů projektu, tzn. zvýšení konkurenceschopnosti ekonomiky a zvýšení zaměstnanosti v regionu Sever mimo jiné podporou kapacit malých a středních podniků. Projekt rovněž pomůže moldavským firmám stát se dodavateli zahraničních firem působících v zemi. Realizátorem projektu je Člověk v Tísni, partnery jsou Regionální rozvojová agentura Sever (ADR Nord) a nevládní organizace ProCoRe.  

Konference k zahájení činnosti informačního centra se mimo jiné účastnil státní tajemník Ministerstva zemědělství, regionálního rozvoje a životního prostředí MD pan Dorin Andros, pozvání na konferenci přijal také ředitel Regionální rozvojové agentury jižní Moravy pan Vladimír Gašpar, který na realizaci projektu spolupracuje s ADR Nord.

Konference k zahájení činnosti Informačního centra

Konference k zahájení činnosti Informačního centra