česky  english  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: EUDEL
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Projekt „Společně v dálce: budování solidarity v měnícím se světě“

Stálá mise Štrasburk upozorňuje na projekt nazvaný „Společně v dálce: budování solidarity v měnícím se světě“, který je spoluorganizován Delegací EU při Radě Evropy, Kongresem místních a regionálních samospráv Rady Evropy a Centrem Sever-Jih Rady Evropy k připomenutí roku od začátku pandemické krize.

 

Pokud jste mezi těmi, kteří chtějí sdílet příběh o solidaritě v této době, nebo jste jedněmi z těch, kteří chtějí poděkovat všem, kteří v posledních 12 měsících šli příkladem odvahy a solidarity, můžete se této kampaně do 31. května 2021 zúčastnit zasláním fotografie a Vašeho svědectví podle pokynů, které jsou rozvedeny na webových stránkách této iniciativy v angličtině nebo ve francouzštině. Na těchto stránkách se dočtete podrobnosti k podmínkám účasti a registraci příspěvků.  

Porota vybere 25 až 30 fotografií na základě kritérií, jako je umělecká kvalita, síla příběhu za obrazem a spravedlivé geografické zastoupení. Vybrané příspěvky budou shromážděny do vyhrazené sbírky fotoknih a pohlednic a stanou se součástí virtuální nebo hybridní výstavy.